Kod dostępu do prac można zakupić wysyłając SMS lub płacą przelewem.

  Kod SMS 30 Abonament 30 Abonament 100
Ilość plików które można pobrać z serwisu po wpisaniu kodu 30 30 100
Forma zamówienia SMS Przelew Przelew
Jak długo czeka się na kod Od kilku sekund do kilku minut Najczęściej kilka minut, a w przypadku gdy banku nie ma na liście w formularzu zamówienia wtedy przelew trwa 1-2 dni robocze Najczęściej kilka minut, a w przypadku gdy banku nie ma na liście w formularzu zamówienia wtedy przelew trwa 1-2 dni robocze
Jak długo ważny jest kod 3 miesiące 6 miesięcy 5 lat
Koszt SMS
12.30 zł
brutto
Przelew
11.07
Teraz tylko 8 zł
Przelew
25.97
Teraz tylko 14.97 zł
Ile oszczędzasz w porównaniu z SMS (w przeliczeniu na 1 plik) - 35% taniej 63% taniej
Jak zamówić kod Wyślij SMS o treści HPAY.STUDENT pod numer 91055 (usługa SMS chwilowo niedostępna - Przepraszamy) Kliknij tutaj Kliknij tutaj
* Kod zamówiony poprzez SMS jest droższy dlatego, że większość kwoty zabierają operatorzy GSM
** W porównaniu do kodu SMS
Teraz jako dodatkowy BONUS, po aktywacji dostępu pojawi się możliwość zakupu CDStudent w super cenie! Wystarczy kliknąć w specjalny link, który pojawi się po aktywacji dostępu do serwisu.

Kod daje dostęp do wybranych przez Ciebie plików z działu Pomoce dla studentów czyli do wszystkich kategorii tematycznych, których spis widzisz po lewej stronie.

Nie musisz ściągać wszystkich plików tego samego dnia. Kod jest ważny od 3 miesięcy do 5 lat. Daje Ci on dostęp również do prac, które w przyszłości pojawią się w serwisie ABC Ekonomii.

Kod SMS otrzymasz po kilku minutach od wysłania wiadomości. Kody zamawiane przelewem najczęściej rozliczane są również w ciągu kilku minut, zwłaszcza gdy masz konto bankowe z dostępem internetowym np. mBank czy Inteligo.

Jak jeszcze można otrzymać kod dostępu:
- Wysyłając na nasz e-mail własne opracowania na wymianę. Za jedną pracę możesz otrzymać kilka lub nawet kilkanaście haseł. [Jakie prace wysyłać, aby otrzymać kod]
- Jeżeli jesteś posiadaczem CDStudent i otrzymałeś swój kod dostępu do serwisu, wpisz go u góry, aby aktywować dostęp do prac.

Więcej informacji o ściąganiu plików znajdziesz w Pomocy

Usługa SMS obsługiwana jest przez firmę HomePay Sp. z o.o. i dostępna jest we wszystkich polskich sieciach komórkowych.
W przypadku braku SMSa zwrotnego z kodem należy skontaktować się z biurem obsługi klienta HomePay poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie: +48 22 266 85 25/24.
Regulamin usługi SMS

Nad prawidłowym działaniem serwisu czuwa redakcja ABC Ekonomii. W razie problemów z obsługą serwisu prosimy o Kontakt
Aktywacja dostępu jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu serwisu ABC Ekonomii.