Notice: Undefined variable: kiedy in /www/eko_www/www/abcekonomii/enter_code_info.php on line 13

Kod dostępu do prac można otrzymać wysyłając SMS lub płacą szybkim przelewem OnLine.

  Wymiana Kod SMS 30 Abonament 30 Abonament 100
Ilość plików które można pobrać z serwisu po wpisaniu kodu 1-30 30 30 100
Forma zamówienia E-mail (wymiana) SMS Przelew Przelew
Jak długo czeka się na kod 12-48 godzin Od kilku sekund do kilku minut Najczęściej kilka minut, a w przypadku gdy banku nie ma na liście w formularzu zamówienia wtedy przelew trwa 1-2 dni robocze Najczęściej kilka minut, a w przypadku gdy banku nie ma na liście w formularzu zamówienia wtedy przelew trwa 1-2 dni robocze
Jak długo ważny jest kod 1-12 miesięcy 3 miesiące 6 miesięcy 5 lat
Koszt 0 zł SMS

brutto
Przelew
11.07
Teraz tylko 8 zł
Przelew
25.97
Teraz tylko 14.97 zł
Ile oszczędzasz w porównaniu z SMS (w przeliczeniu na 1 plik) 100% - 35% taniej 63% taniej
Jak zamówić kod Wyślij nam swoje własne prace w zamian za kod. [Więcej informacji] Usługa SMS chwilowo zawieszona Kliknij tutaj Kliknij tutaj
* Kod zamówiony poprzez SMS jest droższy dlatego, że większość kwoty zabierają operatorzy GSM
** W porównaniu do kodu SMS
Teraz jako dodatkowy BONUS, po aktywacji dostępu pojawi się możliwość zakupu CDStudent w super cenie! Wystarczy kliknąć w specjalny link, który pojawi się po aktywacji dostępu do serwisu.

Kod daje dostęp do wybranych przez Ciebie plików z działu Pomoce dla studentów czyli do wszystkich kategorii tematycznych, których spis widzisz po lewej stronie.

Nie musisz ściągać wszystkich plików tego samego dnia. Kod jest ważny od 3 miesięcy do 5 lat. Daje Ci on dostęp również do prac, które w przyszłości pojawią się w serwisie ABC Ekonomii.

Kod SMS otrzymasz po kilku minutach od wysłania wiadomości. Kody zamawiane przelewem najczęściej rozliczane są również w ciągu kilku minut, zwłaszcza gdy masz konto bankowe z dostępem internetowym np. mBank czy Inteligo.

Jak jeszcze można otrzymać kod dostępu:
- Wysyłając na nasz e-mail własne opracowania na wymianę. Za jedną pracę możesz otrzymać kilka lub nawet kilkanaście haseł. [Jakie prace wysyłać, aby otrzymać kod]
- Jeżeli jesteś posiadaczem CDStudent i otrzymałeś swój kod dostępu do serwisu, wpisz go u góry, aby aktywować dostęp do prac.

Więcej informacji o ściąganiu plików znajdziesz w Pomocy