Śmiało mogę polecić produkt wszystkim zainteresowanym. Od samego zamówienia do dostawy klient posiada znakomity kontakt z serwisem ABC- Ekonomii. Zaraz po dokonaniu przelewu przesyłka zostaje wysłana w bardzo szybkim tempie co mogą potwierdzić pieczątki na przesyłce. Sama dostawa przez pocztę też nie była dłuższa niż 24godz. Zawartość płyty jest 100% zgodna z opisem zamieszczonym na stronie ABC- Ekonomi, nie ma żadnych zabezpieczeń. Podsumowując: pełen profesjonalizm ze strony sprzedawcy oraz 100% nastawienie na zadowolenie klienta!

Kuba!

Płyta naprawdę przydatna. Zaoszczędziłam sporo czasu dzięki niej. Naprawdę polecam!!!

Edytka

Płytka jest bardzo przydatna - zawiera tak wiele materiałów, że nie musiałam kupować żadnych książek, by przygotować się do sesji. Niezbyt często jestem na wykładach (studia zaoczne, pracuję), więc zbyt dużo notatek nie posiadam, a dzięki płycie byłam w stanie przygotować się do egzaminów bez pożyczania notatek. Bardzo polecam. Po dokonaniu wpłaty w ciągu kilku dni płyta była u mnie.

Dorota Tomaszów mazowiecki Uniwersytet Łódzki

Nie mam żadnych zastrzeżeń do płytki, wręcz przeciwnie bardzo mi jest przydatna. Dzięki niej nie jedną pracę zaliczeniową napisałam z bardzo dobrym rezultatem:) Jakby nie ta płytka to nie wiem czy bym zdała sesję :P Jest na niej bardzo dużo materiału z różnych dziedzin nauki i to jest super. Do wyboru do koloru. Więcej takich płytek proszę tworzyć:) Nam studentom jest bardzo pomocna, a czasem bezcenna. A jeżeli chodzi o przesyłkę to szybko, bez żadnych kłopotów. Podoba mi się też Twój kontakt z potencjalnym klientem.

Patrycja :-)

Płytka zawiera wiele ciekawych informacji z różnych dziedzin, definicje, badania, opracowania. Każdy znajdzie cos dla siebie:)
Przesyłka z płytka dotarła do mnie szybko i bez problemów.

Magdalena

Muszę przyznać, że jestem człowiekiem który dość sceptycznie podchodzi do wszelkich nowości i "gotowców" oferowanych w Internecie. Zamawiając płytę myślałam, że nic nie dostane lub będą to jakieś buble lecz musze przyznać, że ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu otrzymałam płytę z w ciągu ustalonego czasu z materiałami, które na pewno będę mogła wykorzystać w czasie studiowania. Uważam, że warto było wydać te pieniądze aby uzyskać taką pomoc w nauce.
Dziękuje za płytę.

Marzena

CDStudent to idealne źródło informacji dla każdego studenta i nie tylko! Polecam każdemu i to nie są żadne puste naciągane słowa, piszę to, ponieważ mam tą płytę i jestem bardzo zadowolona! Nie należy się w ogóle zastanawiać. POLECAM!

Ada

Jestem posiadaczką CD-student od kilku miesięcy, zaczęłam I rok studiów na wydziale ekonomii i miałam problemy ze znalezieniem niektórych materiałów potrzebnych do nauki. Wielokrotnie korzystałam z CD-student oszczędzając swój czas na szukanie potrzebnych materiałów w Internecie czy w bibliotece. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Kaśka

Płytka CDStudent jest bardzo przydatna! Bardzo dużo pomocnych i ciekawych opracowań, które każdemu studentowi z pewnością ułatwią zaliczenie! Osobiście jestem bardzo zadowolona i dziękuję jej autorom!:)

Studentka z Bytomia

Zakup płyty 'CD Student' jest jedną z najlepszych moich 'inwestycji' w edukację. Zebrane na niej materiały bardzo pomagają mi na studiach (kierunek 'Marketing i zarządzanie'), bardzo często korzystam z informacji na niej zawartych - powtórzenie materiału z wykładów i ćwiczeń. Gorąco polecam - naprawdę świetnie zebrany materiał edukacyjny.

Sławomir S.