Top strony
Wyszukiwarka serwisu
Warto zobaczyć

analiza swot | podział wyniku finansowego | kryzys gospodarczy | komunikacja werbalna | elastyczność krzyżowa | benchmarking | krzywa Phillipsa | analiza portfelowa | podstawy zarządzania zasobami ludzkimi | prywatyzacja kapitałowa | non profit | źródła finansowania przedsiębiorstwa |

Podstawy bankowości - wykłady

Podstawowe informacje związane z bankowością: pieniądz, jego cechy, funkcje oraz formy, kreacja i popyt na pieniądz, bank i jego rola, system bankowy, bank centralny, organizacja NBP, podział banków, struktura systemu bankowego, KIR, operacje bankowe, ryzyko, kredyty, zdolność kredytowa, rodzaje kredytów bankowych, zabezpieczenia, weksel, rozliczenia pieniężne, obligacje, akcje. (33 strony)

Podobne opracowania: #bankowość #zdolność kredytowa #kredyt bankowy #operacje bankowe #bank centralny


Twój kod dostępu:
Twój adres e-mail:*
Akceptuję regulamin strony

Zobacz jak aktywować dostęp do plików... (kliknij)


W ciągu kilku minut aktywujesz swój pełny dostęp do wszystkich plików z opracowaniami (referaty, wykłady, ściągi, prezentacje, biznes plany, analizy...), które dostępne są na stronie, a także do tych, które pojawią się w przyszłości. Swój kod możesz zdobyć w zamian za przesłanie własnych opracowań/referatów z ekonomii, możesz go też zamówić przelewem.

  Wymiana Dostęp 7 dni Dostęp 6 miesięcy
Ilość plików które można pobrać ze strony po wpisaniu kodu 1-30 50 250
Jak zamówić → E-mail (wymiana) Szybki przelew Szybki przelew
Jak długo poczekasz na kod 1-24 godzin W przypadku szybkiego przelewu online oraz BLIK najczęściej jest to kilka minut. W przypadku szybkiego przelewu online oraz BLIK najczęściej jest to kilka minut.
Jak długo ważny jest kod 7 dni 7 dni 6 miesięcy
Koszt 0 zł
(Wysyłasz do nas swoje własne opracowania w zamian za kod dostępu).

Wymiana

Ilość plików które można pobrać1-30
Jak zamówić →E-mail (wymiana)
Jak długo poczekasz na kod1-12 godzin
Jak długo ważny jest kod1-12 miesięcy
Koszt0 zł (Wysyłasz do nas swoje własne opracowania w zamian za kod dostępu).

Dostęp na 7 dni

Ilość plików które można pobrać50
Jak zamówić →Szybki przelew
Jak długo poczekasz na kodW przypadku szybkiego przelewu online oraz BLIK najczęściej jest to kilka minut.
Jak długo ważny jest kod7 dni
Koszt

Dostęp na 6 miesięcy

Ilość plików które można pobrać250
Jak zamówić →Szybki przelew
Jak długo poczekasz na kodW przypadku szybkiego przelewu online oraz BLIK najczęściej jest to kilka minut.
Jak długo ważny jest kod6 miesiecy
Koszt

Kod daje dostęp do dowolnie wybranych przez Ciebie plików z działu Pomoce dla studentów - ze wszystkich dostępnych kategorii, których spis widać w menu po lewej stronie.

Nie musisz ściągać wszystkich plików tego samego dnia. Kod jest ważny od 7 dni do 6 miesięcy. Daje Ci on również dostęp do prac, które w przyszłości pojawią się na stronie.

Więcej informacji o ściąganiu plików znajdziesz w Pomocy


Plik pt. Podstawy bankowości - wykłady należy do kategorii:
Pomoce dla studentów » Bankowość

Przejrzyj też pozostałe prace z tego działu tematycznego. Z pewnością znajdziesz tam więcej interesujących prac.

Osoby, które ściągnęły plik Podstawy bankowości pobrały na dysk również:
Test z bankowości - pytania testowe na egzamin (Liczba stron: 13)
Test na egzamin z bankowości (Liczba stron: 24)
Bankowość elektroniczna (Liczba stron: 12)
Bankowość elektroniczna - referat (Liczba stron: 16)
Rola banku centralnego - referat (Liczba stron: 18)
Wykłady z bankowości - opracowanie (Liczba stron: 30)


Krótko, ale na temat:
Zadania Rady Bankowości Elektronicznej - To: 1. Dążenie do stworzenia bezpiecznej infrastruktury dla systemów bankowości i biznesu elektronicznego. 2. Przyjmowanie uchwał w zakresie zasad, zaleceń oraz wszelkiego rodzaju innych regulacji dla podmiotów funkcjonujących w sferze elektronicznej bankowości i biznesu. 3. Określanie standardów i organizowanie prac standaryzacyjnych...
Zasada TBTF i TITF - To dwie zasady odnoszące się do bankowości, a konkretnie do banków. Są to akronimy słów pochodzenia angielskiego: Zasada TBTF (z ang. too big to fall) co oznacza: zbyt duży aby upaść (zbankrutować). Zasada TITF (z ang. too important to fall) co...
Operacje bankowości inwestycyjnej - To: - usługi brokerskie (brokerage): -> usługa brokera dyskontowego -> pełna usługa brokerska - doradztwo inwestycyjne - zarządzanie aktywami i funduszami - organizacja finansowania krótkoterminowych niedoborów płynności - organizacja finansowania średnio- i długoterminowego - finansowanie instrumentami hybrydowymi - inżynieria finansowa - usługi na rynku fuzji i przejęć - doradztwo finansowe.
Value Based Management - (VBM) czyli zarządzanie przez wartość jest koncepcją, której podstawy teoretyczne zostały sformułowane w latach 50 w pracach takich ekonomistów, jak: Markowitz, Modigliani, Miller, Sharp, Fama. Za głównych twórców tej koncepcji uznaje się A.Rappaporta (1986) i T.Copeland (1990).
Bankowość elektroczniczna - Od strony czysto praktycznej pod pojęciem bankowości elektronicznej rozumie się funkcjonowanie takich systemów jak: - rozwiązania informatyczne do obsługi transakcji klientów (office banking i telebanking), - sieci transmisji informacji finansowej (np. SWIFT, ELIXIR), - systemy obsługi płatności bezgotówkowych, dokonywanych przy wykorzystaniuróżnorodnych kart płatniczych...


Nowe artykuły: Artykuł 49 nagrodzony | Zobacz też: Artykuł 96 przeczytany 688 razy