Top strony
Wyszukiwarka serwisu
Warto zobaczyć

plan promocji | popyt | analiza ekonomiczna | dochód narodowy | efektywna obsługa konsumenta | analiza kosztów | badanie ankietowe | zapasy | analiza otoczenia | zabezpieczenia kredytów | zarządzanie strategiczne | zarządzanie |

Transport i spedycja międzynarodowa

Skład opracowania: definicja transportu i klasyfikacja, cechy poszczególnych gałęzi transportu, koszty i ich mierniki (wzory - wskaźnik gotowości technicznej, średnia inwentarzowa ładowność pojazdu, wsk. wykorzystania taboru, gotowości technicznej, czasu pracy, prędkości technicznej i eksploatacji, przebiegu, średnia dynamiczna ładowność, wsk. statyczny i dynamiczny wykorzystania ładowności, wzór na koszt tono kilometra oraz na okresową wydajność pracy), pojęcie rynku transportowego, transport samochodowy, kolejowy, lotniczy, intermodalny w handlu zagranicznym, definicja, cechy, koszty i organizacja procesów transportowych w handlu zagranicznym, spedycja, czynności spedycyjne, funkcje spedytora. (12 stron)

Podobne opracowania: #transport #spedycja #koszty logistyczne


Twój kod dostępu:
Twój adres e-mail:*
Akceptuję regulamin strony

Zobacz jak aktywować dostęp do plików... (kliknij)


W ciągu kilku minut aktywujesz swój pełny dostęp do wszystkich plików z opracowaniami (referaty, wykłady, ściągi, prezentacje, biznes plany, analizy...), które dostępne są na stronie, a także do tych, które pojawią się w przyszłości. Swój kod możesz zdobyć w zamian za przesłanie własnych opracowań/referatów z ekonomii, możesz go też zamówić przelewem.

  Wymiana Dostęp 7 dni Dostęp 6 miesięcy
Ilość plików które można pobrać ze strony po wpisaniu kodu 1-30 50 250
Jak zamówić → E-mail (wymiana) Szybki przelew Szybki przelew
Jak długo poczekasz na kod 1-24 godzin W przypadku szybkiego przelewu online oraz BLIK najczęściej jest to kilka minut. W przypadku szybkiego przelewu online oraz BLIK najczęściej jest to kilka minut.
Jak długo ważny jest kod 7 dni 7 dni 6 miesięcy
Koszt 0 zł
(Wysyłasz do nas swoje własne opracowania w zamian za kod dostępu).

Wymiana

Ilość plików które można pobrać1-30
Jak zamówić →E-mail (wymiana)
Jak długo poczekasz na kod1-12 godzin
Jak długo ważny jest kod1-12 miesięcy
Koszt0 zł (Wysyłasz do nas swoje własne opracowania w zamian za kod dostępu).

Dostęp na 7 dni

Ilość plików które można pobrać50
Jak zamówić →Szybki przelew
Jak długo poczekasz na kodW przypadku szybkiego przelewu online oraz BLIK najczęściej jest to kilka minut.
Jak długo ważny jest kod7 dni
Koszt

Dostęp na 6 miesięcy

Ilość plików które można pobrać250
Jak zamówić →Szybki przelew
Jak długo poczekasz na kodW przypadku szybkiego przelewu online oraz BLIK najczęściej jest to kilka minut.
Jak długo ważny jest kod6 miesiecy
Koszt

Kod daje dostęp do dowolnie wybranych przez Ciebie plików z działu Pomoce dla studentów - ze wszystkich dostępnych kategorii, których spis widać w menu po lewej stronie.

Nie musisz ściągać wszystkich plików tego samego dnia. Kod jest ważny od 7 dni do 6 miesięcy. Daje Ci on również dostęp do prac, które w przyszłości pojawią się na stronie.

Więcej informacji o ściąganiu plików znajdziesz w Pomocy


Plik pt. Transport i spedycja międzynarodowa należy do kategorii:
Pomoce dla studentów » Logistyka

Przejrzyj też pozostałe prace z tego działu tematycznego. Z pewnością znajdziesz tam więcej interesujących prac.

Osoby, które ściągnęły plik Transport i spedycja międzynarodowa pobrały na dysk również:
Organizacja wirtualna (Liczba stron: 12)
Proces dystrybucji (Liczba stron: 15)
Rewolucja przemysłowa na ziemiach polskich w XIX wieku (Liczba stron: 19)
Marketing międzynarodowy - praca (Liczba stron: 29)
Dystrybucja towarów w przykładowym przedsiębiorstwie (Liczba stron: 20)
Eurosystem logistyczny (Liczba stron: 31)


Krótko, ale na temat:
Funkcje zarządzania marketingowego - To: 1. Funkcje przygotowawcze - gromadzenia informacji rynkowej, badanie rynku, planowanie produktu i programu asortymentowego, kalkulacja i stanowienie cen, organizowanie systemu dystrybucji, planowanie działań promocyjnych, kontrola i analiza wyników marketingu 2. Funkcje wykonawcze- reklama, promocja sprzedaży, bezpośrednia obsługa klientów, ekspedycja towarów, transport...
Funkcje centrów logistycznych - Funkcjonalność centrum logistycznego zależy od kilku czynników, takich jak: - typ centrum logistycznego i jego wielkość - rodzaj obsługiwanych środków transportu - rodzaj obsługiwanych ładunków - otoczenie gospodarcze i popyt na usługi logistyczne W działalności centrów logistycznych można wyróżnić trzy rodzaje funkcji: - funkcje logistyczne:...
Promocja międzynarodowa - Jest procesem informowania konsumentów finalnych oraz pozostałych, zagranicznych członków kanału marketingowego o dostępności i wartości określonego produktu. Podobnie jak w marketingu krajowym istnieje wiele mechanizmów, które można wykorzystać na rynku międzynarodowym. Obejmują one reklamę, sprzedaż osobistą i inne formy promocji.
Transport intermodalny - Przewóz ładunków przynajmniej dwoma różnymi gałęziami transportu, jeden dokument przewozowy na całą trasę, jedna stawka przewozowa; istota tkwi jednak w pierwszym stwierdzeniu.
Transport kombinowany - System, w którym użyte środki transportowe są tak dopasowane do siebie, że przeładunek towaru z jednego środka transportu na drugi środek transportu nie wymaga wielu operacji przeładunkowych.


Nowe artykuły: Artykuł 19 Nowy | Zobacz też: Artykuł 75 Tylko do końca tygodnia