Top strony
Wyszukiwarka serwisu
Warto zobaczyć

zadania z mikroekonomii | traktat z Maastricht | podstawy statystykia | cenowa elastyczność podaży | ryzyko w zarządzaniu | analiza strategiczna | cele marketingowe | teoria zachowań producenta | analiza rentowności | zdolność kredytowa | teoria XY | wsakźniki du Ponta |

Negocjacje cenowe

Skład opracowania: definicja i fazy negocjacji (przygotowanie, otwarcie rozmów, przedstawienie propozycji, ustępstwa i oferty), zasada 'ustępstwo za ustępstwo' oraz 'obszaru środkowego', definicja lidera, protokolanta, słuchacza, krytyka i kontrolera, najważniejsze zasady negocjacyjne, kontrakt końcowy, negocjacje cenowe jako element negocjacji handlowych, zasady tworzenia ceny, rodzaje cen (m.in.: cena odstraszająca, zachęcająca, błędna, latarnia, dumpingowa, alarmowa - niebezpieczna), negocjacje cenowe ze strony kupującego i sprzedającego (strategie określania ceny). (14 stron)

W pracy zawarte są ✅przypisy.

Podobne opracowania: #negocjacje


Twój kod dostępu:
Twój adres e-mail:*
Akceptuję regulamin strony

Zobacz jak aktywować dostęp do plików... (kliknij)


W ciągu kilku minut aktywujesz swój pełny dostęp do wszystkich plików z opracowaniami (referaty, wykłady, ściągi, prezentacje, biznes plany, analizy...), które dostępne są na stronie, a także do tych, które pojawią się w przyszłości. Swój kod możesz zdobyć w zamian za przesłanie własnych opracowań/referatów z ekonomii, możesz go też zamówić przelewem.

  Wymiana Dostęp 7 dni Dostęp 6 miesięcy
Ilość plików które można pobrać ze strony po wpisaniu kodu 1-30 50 250
Jak zamówić → E-mail (wymiana) Szybki przelew Szybki przelew
Jak długo poczekasz na kod 1-24 godzin W przypadku szybkiego przelewu online oraz BLIK najczęściej jest to kilka minut. W przypadku szybkiego przelewu online oraz BLIK najczęściej jest to kilka minut.
Jak długo ważny jest kod 7 dni 7 dni 6 miesięcy
Koszt 0 zł
(Wysyłasz do nas swoje własne opracowania w zamian za kod dostępu).

Wymiana

Ilość plików które można pobrać1-30
Jak zamówić →E-mail (wymiana)
Jak długo poczekasz na kod1-12 godzin
Jak długo ważny jest kod1-12 miesięcy
Koszt0 zł (Wysyłasz do nas swoje własne opracowania w zamian za kod dostępu).

Dostęp na 7 dni

Ilość plików które można pobrać50
Jak zamówić →Szybki przelew
Jak długo poczekasz na kodW przypadku szybkiego przelewu online oraz BLIK najczęściej jest to kilka minut.
Jak długo ważny jest kod7 dni
Koszt

Dostęp na 6 miesięcy

Ilość plików które można pobrać250
Jak zamówić →Szybki przelew
Jak długo poczekasz na kodW przypadku szybkiego przelewu online oraz BLIK najczęściej jest to kilka minut.
Jak długo ważny jest kod6 miesiecy
Koszt

Kod daje dostęp do dowolnie wybranych przez Ciebie plików z działu Pomoce dla studentów - ze wszystkich dostępnych kategorii, których spis widać w menu po lewej stronie.

Nie musisz ściągać wszystkich plików tego samego dnia. Kod jest ważny od 7 dni do 6 miesięcy. Daje Ci on również dostęp do prac, które w przyszłości pojawią się na stronie.

Więcej informacji o ściąganiu plików znajdziesz w Pomocy


Plik pt. Negocjacje cenowe należy do kategorii:
Pomoce dla studentów » Podstawy zarządzania

Przejrzyj też pozostałe prace z tego działu tematycznego. Z pewnością znajdziesz tam więcej interesujących prac.

Osoby, które ściągnęły plik Negocjacje cenowe pobrały na dysk również:
Negocjacje japońskie (Liczba stron: 5)
Negocjacje - opracowanie (Liczba stron: 24)
Negocjacje - praca (Liczba stron: 16)
Polityka ceny w strategii marketingowej firmy (Liczba stron: 10)
Strategiczne zarządzanie marketingowe - referat (Liczba stron: 30)
Etyka w biznesie - referat (Liczba stron: 16)


Krótko, ale na temat:
Negocjacje cenowe - Są jednym z elementów negocjacji handlowych. Poznanie ceny, o którą 'rozsądnie' jest prowadzić negocjacje powinno stanowić jedną z podstawowych trosk nabywcy.
Czym są negocjacje - Jest to sekwencja wzajemnych posunięć, poprzez które strony dążą do osiągnięcia możliwie korzystnego rozwiązania częściowego konfliktu interesów. W negocjacjach należy więc uwzględnić: obustronność korzyści (uzasadnionych), uczciwość, trwałość, przydatność społeczną, sprawność prowadzenia oraz pogłębianie dobrych stosunków między pertraktującymi stronami. Przyczyna ,dla której...
Negocjacje - To sekwencja posunięć (ofert i ustępstw) dwu stron, dla osiągnięcia wspólnego stanowiska w sytuacji wyjściowych rozbieżności interesów. Jest wzajemnym przekonywaniem się dla modyfikacji ofert początkowych w taki sposób, aby obie strony uzyskały możliwie duże korzyści. Definicja podkreślająca korzyści jednej strony...
Negocjacje w zarządzaniu - Forma porozumiewania się przeciwnych stron konfliktu, gdzie zainteresowani składają wzajemne propozycje i kontrpropozycje, a potem jest rozwiązany pod warunkiem, że obie strony osiągną zgodę.
Istota i zasady negocjacji - Negocjacje to każda rozmowa, której celem jest uzgodnienie stanowiska w danej sprawie czyli porozumienie się. Negocjacje są jednym ze sposobów uzyskiwania od innych, tego czego od nich chcemy. Ich celem jest osiągnięcie porozumienia, a więc znalezienie wspólnego rozwiązania. Styl negocjowania to...


Nowe artykuły: Artykuł 38 dla przyszłych biznesmenów | Zobacz też: Artykuł 95 na studia