Wyszukiwarka serwisu
Warto zobaczyć

Aby skorzystać z serwisu wybierz interesującą Cię kategorię, których spis widzisz po lewej stronie. Jeśli masz problem ze znalezieniem pracy lub nie wiesz do jakiej kategorii tematycznej mógł zostać przyporządkowany temat, który Cię interesuje - skorzystaj z wyszukiwarki.

Czekamy też na Twoje prace. Jeśli masz ciekawe opracowania z ekonomii wyślij je już teraz, a otrzymane kody dostępu będziesz mógł wykorzystać w dowolnej chwili.

Warto zdobyć kody już teraz, aby przed sesją mieć je pod ręką. W czasie przed i po sesyjnym odpowiadamy na listy bardzo szybko. Najczęściej w czasie 2-12 godzin. Jeśli wyślesz swoje opracowania w czasie sesji może okazać się, że otrzymasz odpowiedź nawet po 72 godzinach. Wszystko dlatego, że w gorącym okresie sesji zasypujecie nas masą listów.

Baza opracować jest aktualizowana na bieżąco. Aby nie przegapić okazji zdobycia ciekawych prac, zapisz się do serwisowego biuletynu. Dzięki niemu będziesz informowany o bieżących aktualizacjach, zmianach, a także o ciekawych wydarzeniach i promocjach.
Najpopularniejsze tematy do pobrania na dysk

1. Biznes plan salonu fryzjerskiego i kosmetycznego - 33 stron(-y)
2. Analiza strategii firmy - 51 stron(-y)
3. Biznes plan kawiarni - 14 stron(-y)
4. Biznes plan biura rachunkowego - 20 stron(-y)
5. Biznes plan fitness clubu - 19 stron(-y)
6. Biznes plan firmy usługowej - 38 stron(-y)
7. Analiza strategiczna salonu fryzjerskiego - 25 stron(-y)
8. Biznes plan księgarni - 11 stron(-y)
9. Podstawy marketingu - 22 stron(-y)
10. Biznes plan hurtowni artykułów papierniczych - 21 stron(-y)

Nowe artykuły: Artykuł 29 nagrodzony | Artykuł 71 na studia