Top strony
Wyszukiwarka serwisu
badania rynkowe | analiza portfolio | style kierowania | elastyczność | bancassurance | proces rekturacyjny | teorie treści | prawa akcjonariuszy | analiza bilansu | metody portfelowe | krzywa Philipsa | studium przypadku |

Lampy kryształowe od Elite Bohemia z Czech

Już od 2010 roku polscy Klienci mają dostęp do pełnej oferty firmy Elite Bohemia z Czech, która od 1996 roku tworzy lampy kryształowe ozdobione prawdziwymi kryształami marki Preciosa. Lampy można zakupić w biurze polskiego dystrybutora w Gdańsku lub na jego stronie internetowej. W biurze jest też wystawka, na której można zobaczyć kilkadziesiąt modeli lamp kryształowych.

lampy kryształowe - sklep w Gdańsku


Jakie lampy kryształowe produkuje Elite Bohemia

W ofercie Elite Bohemia można znaleźć zarówno lampy kryształowe do domów, mieszkań czy apartamentów czyli takie, które mają od jednego do kilkunastu punktów świetlnych (żarówek), jak też duże lampy, które oświetla kilkadziesiąt żarówek, rozmieszczonych na trzech poziomach.

Katalog produktów liczy około 500 modeli, większość z nich występuje w 3 kolorach wykończenia: złoto, chrom lub patyna. Wybór jest więc spory. Elite Bohemia idzie z duchem czasu i wzbogaca swoją ofertę o nowe produkty o coraz nowocześniejszym wzornictwie. Podstawą oferty są wciąż klasyczne żyrandole kryształowe z ramionami. Takie właśnie lampy są w modzie od XVII wieku kiedy szkło kryształowe stało się popularnym materiałem do produkcji lamp. Wciąż kojarzone są z luksusem mimo, że piękny żyrandol kryształowy do salonu można kupić za około 1000 zł. I mowa tu o lampie kryształowej wykonanej z prawdziwych kryształów Preciosa, a nie ze szkiełek czy akrylu.

Sklep internetowy z lampami kryształowymi

Oficjalnym dystrybutorem produktów Elite Bohemia w Polsce jest firma Ares Eksport z Gdańska. Sprzedaje ona żyrandole kryształowe na swojej stronie firmowej. Na jej drugiej stronie www również można kupić lampy kryształowe produkowane przez Elite Bohemia.

Ares Eksport - dystrybutor Elite Bohemia w Polsce

Wybór Ares Eksport na dystrybutora nie był przypadkowy. Firma istnieje od 1998 roku i jeszcze przed nawiązaniem umowy dystrybucyjnej z Elite Bohemia zajmowała się m.in. sprzedażą oświetlenia. Również lamp z oferty Elite Bohemia. Miała więc doświadczenie w handlu produktami z tej branży, które pochodziły od producentów krajowych i zagranicznych. Poza tym, podobnie wtedy tak i teraz, firma Ares Eksport cieszy się bardzo dobrą opinią wśród Klientów oraz firm, z którymi współpracuje. Sprawdzone opinie na temat Ares Eksport można przeczytać m.in. na wizytówce firmy na mapach Google czy na wpisie do katalogu Trojmiasto.pl

Lampy kryształowe w ofercie Ares Eksport

Jako oficjalny dystrybutor Elite Bohemia w Polsce, Ares Eksport ma w swojej ofercie wszystkie modele lamp kryształowych z katalogu Elite Bohemia. Część z nich dostępna jest od ręki, na inne trzeba poczekać. Nie sposób przecież trzymać pełnych stanów magazynowych kiedy w ofercie jest ponad 500 modeli lamp w 3 kolorach wykończenia.

Oświetlenie do salonu, jadalni, sypialni

Zacznijmy od mniejszych lamp z kryształami, które kupowane są najczęściej do domów czy mieszkań, apartamentów i loftów. Są to lampy, które oświetlane są przez jedną do maksymalnie kilkunastu żarówek, w skrajnych przypadkach są to 24 punkty świetlne. Choć zdarzają się Klienci, którzy mieszkają w dużych willach, które przecież też zaliczają się do kategorii 'dom’ i oni potrzebują np. wysokich, ponad metrowych lamp na klatkę schodową. Takie modele mają po 50 żarówek, a nawet więcej. Jednak takie lampy to już oddzielna kategoria oświetlenia i zaliczyć je trzeba do lamp pałacowych.

W katalogu producenta lamp kryształowych Elite Bohemia znajdziemy żyrandole kryształowe, plafony kryształowe (z lustrem lub bez), kinkiety kryształowe, lampy stojące podłogowe, lampy stołowe i biurkowe, lampki nocne z kryształkami, lampy ze szkła kryształowego bez kryształów, lampy mosiężne i z brązu oraz świeczniki (kryształowe, z mosiądzu i z brązu). Konstrukcja plafonów wykonana jest z mosiężnych obręczy, a żyrandole wykończone są elementami z mosiądzu w kolorze złotym, srebrnym (chrom) lub w kolorze patyny (matowego złota antycznego).

W tak bogatej ofercie znajdziesz lampy do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu, garderoby, kuchni, łazienki, na korytarz, hol czy klatkę schodową. Oświetlisz każde pomieszczenie, którego elegancki charakter chcesz podkreślić.

Oświetlenie dla biznesu i duże lampy pałacowe

Poza lampami małymi i średnimi, Elite Bohemia produkuje również żyrandole i plafony, które oświetlane są przez 24 żarówki i więcej. Szukasz wysokiej lampy na klatkę schodową swojej willi lub hotelu, którego jesteś właścicielem? Nie ma problemu. Elite Bohemia ma w ofercie wysokie lampy o długości (wysokości) 150 cm. Mało? W ofercie znajdziesz też model o wysokości 7.5 metra i średnicy 1.5 metra. Ta majestatyczna lampa kryształowa ma 66 ramion, które rozmieszczono na 3 poziomach. Ozdobiona została kryształami znanej i cenionej w świecie marki Preciosa. Jej konstrukcja wykonana jest ze szkła kryształowego ołowiowego. To najwyższej jakości kryształowe szkło z tlenkiem ołowiu.

Lampy Elite Bohemia oświetlają i jednocześnie ozdabiają mnóstwo lokali, w których prowadzone są eleganckie biznesy: restauracje, kawiarnie, hotele, kwiaciarnie, SPA, salony kosmetyczne i fryzjerskie, domy weselne i sale weselne, sale balowe w pałacach, sale taneczne w szkołach tańca, gabinety w kancelariach adwokackich, sale konferencyjne, kasyna, salonu sukni ślubnych, gabinety i kliniki stomatologiczne oraz wiele innych.

Duże lampy kupują również właściciele przestronnych apartamentów, loftów, willi, pałaców i pałacyków.

Współpraca z architektami, dekoratorami wnętrz i freelancerami

Ares Eksport, jako dystrybutor Elite Bohemia, chętnie współpracuje z osobami mającymi w swojej pracy styczność z projektowaniem i urządzaniem wnętrz.

Możliwe są różne formy współpracy. Klasyczny rabat od cen katalogowych - zależny od wykonanego obrotu, prowizja od zakupów poleconego Klienta (jeśli Klient, dla którego wykonujesz projekt sam robi zakupy, a wie o firmie od Ciebie), umowa cywilno-prawna.

Producent lamp i żyrandoli: Lampa według Twojego projektu

Ares Eksport przy współpracy z Elite Bohemia może przygotować modyfikacje lampy, która dostępna jest w katalogu produktów. Przy większych zamówieniach jest też możliwość wyprodukowania lampy wg projektu Klienta – o ile jest to technicznie i technologicznie wykonalne. Elite Bohemia współpracuje również z projektantami, którzy mogą przygotować projekt lampy wg pomysłu Klienta.


Jesteś tutaj: Kompendium ekonomii » Branding » Lampy kryształowe od Elite Bohemia z Czech

Lampy kryształowe od Elite Bohemia z Czech
Ocena: 9.8 / 10
Liczba głosów: 3 głosów

Zaloguj się, aby zagłosować