Wyszukiwarka serwisu
Warto zobaczyć

Regulamin serwisu

 1. Umieszczone w serwisie ABC Ekonomii pliki z pomocami dla studentów, spakowane są programem WinRar. Dzięki temu szybciej można pobrać je na dysk swojego komputera. Przed odczytaniem pliku w Wordzie należy go rozpakować. Program WinRar można pobrać ze strony producenta: www.rarlab.com
 2. Na wymianę należy wysyłać tylko i wyłącznie własne prace.
 3. Nadsyłając prace na adres email serwisu zaświadczasz, że jesteś jej autorem oraz wyrażasz zgodę na ich publikację w serwisie ABC Ekonomii oraz na CD Student
 4. Serwis ABC Ekonomii zastrzega sobie prawo do nanoszenia poprawek i modyfikacji w nadsyłanych pracach.
 5. Osoba wysyłająca opracowania oświadcza, że jest ich autorem i ma pełne prawo do dysponowania nadsyłanymi plikami.
 6. Pliki należy wysyłać w formie załącznika do e-maila, w plikach edytowalnych np. doc (Word) czy xls (Excel)
 7. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz możliwe błędy merytoryczne w pracach. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby udostępniać opracowania przydatne w nauce. Uczulamy, aby zwracać uwagę na aktualność informacji w nich zawartych. Tyczy się to w szczególności zagadnień typowo prawnych.
 8. Pobranie opracowań z serwisu, jak i z CDStudent nie jest jednoznaczne z nabyciem do nich praw autorskich. Opracowania mogą być wykorzystywane tylko zgodnie z prawem polskim i międzynarodowym.
 9. W razie problemów z działaniem serwisu prosimy o kontakt z nami.

Regulamin usługi SMS

 1. Obsługę techniczną usługi SMS Premium zapewnia firma HomePay.pl
 2. Usługa SMS polega na udostępnieniu kodu dostępu do serwisu ABC Ekonomii. Użytkownik przesyła SMS o treści HPAY.STUDENT na numer 91055.
 3. Koszt przesłania wiadomości SMS to 12.30 zł brutto.
 4. Tylko SMS z poprawnie wpisaną treścią, wysłany pod poprawny numer telefonu uprawnia do uzyskania kodu. W przypadku błędnej treści SMSa Użytkownik otrzyma komunikat o błędzie. Zgodnie z zasadami opłata za każdego wysłanego SMSa jest pobierana przez operatorów GSM w momencie jego wysłania, nawet jeśli jest to nieprawidłowy SMS. Organizator informuje, iż nie ma możliwości zwrotu kosztów SMSa, bądź przesłania kodu, w przypadku jeśli Użytkownik wysłał błędną treść SMSa.
 5. Obsługa serwisu nie ponosi odpowiedzialności za wiadomości przesłane przez Uczestnika w formie SMS nie dostarczone lub opóźnione z przyczyn leżących po stronie Operatora sieci komórkowej.
 6. W przypadku nieotrzymania SMSa zwrotnego z kodem, pomimo wysłania wiadomości o poprawnej treści i pod poprawny numer, należy skontaktować się z firmą HomePay.pl korzystając z formularza lub telefonicznie: +48 22 266 85 25/24.
 7. Właścicielem serwisu jest P.Michmiel